سلام دوستان عزيزم

شايد تعجب کنيد که من دارم اينطوری مينويسم راستش

از اولم قصد نداشتم شعر بگم و همش همنو ادامه بدم

اما از شما چه پنهان توی رودروايسی روشنفکری گير

کرده بودم.تصميم گرفتم هر وقت هر جور که اومد و حال

کردم همون جور بنويسم يه روز آدم دلش ميخواد شعر

بگه وروز ديگه دردو دل ويا.............مهم اينه که ما بتونيم

با هم ارتباط بر قرار کنيم واينا هم وسيله ارتباطند.خوب

راستش چند وقتيه که دلم ميخواد يه فيلم بسازم راجب

يه آدمی که تو خونش تنهاست.وکارايی که ممکنه از

صبح تا شب يه آدم تنها بکنه چيه.در عين حالم دلم

نميخواد کارای تکراری بزارم.درسته که ما از خواب بلند

ميشيم يه راست ميريم توی دستشويی بعد ميريم

صبحانه ميخوريمو.......اما اگرم بر فرض بخوام اين کارارو

بزارم ميخوام متفاوت باشه مثلا ممکنه توی دستشويی

که ميره هر روز توی آينه شکلک در مياره يا برای خودش

شعر ميخونه.موقع صبحانه درست کردن يا خوردن چی

کار ميکنه.چه چيزايی بزارم که وقتی شما ها ميبينين

براتون جالب باشه که اين چی کار ميکنه و سعی ميکنه

سر خودشو گرم کنه چی ميخوره و...............تازه اينا

فقط مربوط به صبحانس بقيه اش و چيکار ميکنه؟دلم

ميخواد از شما ها کمک بگيرم و قول ميدم از فکر هر

کسی که استفاده کنم اسمش توی تيتراژ بزنم.راستی

اگر هم سوژه خوبی دارين بگين خصوصا اگر مستند

باشه.

/ 33 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
from the heaven

من که از اين کارا بلد نيستم که کمک کنم ولی منتظر ميشينم ببينم چی ميسازی؟! در ضمن اون جملات سابقی هم که نوشتی همه رو خوندم. يکی از يکی قشنگتر. واقعا جالب و جذاب بود و پرمعنی.

april

سلام... خوبی مونا جان؟ چه کار جالبی. فيلمسازی رو ميگم. قبلا در اين زمينه کار کردی؟ موضوع هم موضوع خوبيه. مثلا فکر کن کسی که از فرط تنهايی تمام دلخوشی اش سر زدن به وبلاگشه اونم هر نیم ساعت یکبار! تا با هر کامنتی که براش ميذارن کلی خوشحال بشه! بهرحال اگه چيزی به نظرم رسيد حتما برات مينويسم. کامياب باشی.

cowboy

سام خوب بود مثل هميشه توپ بود بابا توديگه کی هستی هروقت آپ کردی به من بگو با بازم سر بزن

مهدی

سلام.اميدوارم هر آنجا که هستيد شاد و پيروز و سر بلند باشيد.خيلی ممنونم ازين که به من سر زدين.ببخشيد متنم يه کم طولانی هستش.ولی به خوندنش ميارزه. عشق هم آدمی را چون آتش ٫‌يا خاکستر ميکند يا پاک.ای کاش عاشق شود آنکس که نيست امروز٬ای کاش که فردا عاشق تر شود آنکه هست امروز کاش امروز آنکس که عاشق نبوده است عاشق شود,ای کاش آنکس که عاشق بوده است عاشق بماند.فاش میگویم:خدا عاشق است .عشق پیروزی است حتی بر مرگ.بوسه را نمیشود داد و پس نگرفت وگرفت و پس نداد.عاشق یک وظیفه است.اوج شادکامی زندگی این است که بدان فاش میگویم هر چه باداباد،این است.این است آنچه اندوه یادم داد:بهتر عاشق بودن و شکست خوردن تا که هرگز دل به عشق نسپردن.عاشق میباش و هر چه خواهی می کن.دوستی همان عشق است بدون بالهایش علت عشق ز علت ها جداست .این چنین روزی که رفته باشی در دل نهفته می ماند با عشق آیا عاشقی که به نگاه اول نبوده است...؟بوده است؟شک کن که ستاره آتش باشد یا که آفتاب به گردشِ،شک کن که شاید حقیقت دروغ بگوید سخن .هرگز عاشق مشو مگر آنکه بتوانی همه عیب های آدمی را تحمل کنی. هر چه هست برای عشق است بی هیچ تاوانی...

bahar

سلام تشکر که اومدی .ببينم تا حالا برات پيش نيومده با يه محقق همراه بشی و از عملکردش فيلم بگيری .يه محقق که درباره موارد اجتمايی و تاريخی و فرهنگی تحقيق می کنه بايد زندگيه جالب توجّهی داشته باشه . من خودم با یه محقّقی که درباره فرهنگ ايرانی تحقيق می کرد برخورد داشتم آدم هايي هستند با زندگي خاصّ خودشون . در هر حال موفّق باشی.

Lord Of Darkness

درود... ممنون که به من سر زدين ... بدرود .

samaneh

سلام ممنون از اينکه به وب لاگ من هم سری زدين. راستش اگه بخوای درشت نگاه کنی ما آدمها همه تنها هستيم. با اميد موفقيت برای شما. خداحافظ.

BozorgMehr

مهم احساسات هستند که گاه با شعر و گاه با نثر و گاهی هم به صورت نوشته ی معمولی بروز می کنند.اکثر زندگی ها تکراری هستند . پس يک زندگی جديد برای همه جذاب خواهد بود. همه به دنباله گريز از تکرار هستيم.

M

سلام ممنون از اظهار نظراتون وبلاگ خيلی زيبايی داريد. طبع شاعرانه بسيار عالی هم داريد می خوام درباره کاری که می خواهید بکنید بگم. نوشته هاتون منو به ياد آهنگ نقاب انداخت و ديگه يه جايی يه سئوالی خوندم با اين عنوان: اگه چند روز تو يه خونه تنها باشيد. صبح ها لباس خوابتون رو عوض می کنيد.سرتون رو شونه می زنيد. حمام ميريد يا نه؟